Имя:
Телефон или e-mail:
Сообщение:
Главная - Новости рынков - ДАБІ анулювала дозвіл на будівництво по вулиці Микільсько-Слобідській

ДАБІ анулювала дозвіл на будівництво по вулиці Микільсько-Слобідській

18 мая 2016
# # #

Дозвіл ТОВ «ТЕРРА КАПІТАЛ» на будівництво житлового комплексу на вулиці Микільсько-Слобідській у м. Києві анульований ДАБІ у зв’язку з відсутністю у забудовника базових документів, які давали йому право на забудову: права на користування земельною ділянкою  та містобудівних умов та обмежень забудови.

Про це повідомив Голова Держархбудінспекції України Олексій Кудрявцев під час брифінгу 17 травня 2016 року.

За словами Голови ДАБІ, за зверненням Департаменту культури КМДА Держархбудінспекція здійснила позапланову перевірку об’єкта будівництва. В результаті виявлено, що  Київський апеляційний адміністративний суд скасував містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки. Також з’ясовано, що замовник будівництва – ТОВ «ТЕРРА КАПІТАЛ» на даний час вже не є власником земельної ділянки. Згідно даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, на даний час земельна ділянка належить ПАТ «Державний ощадний банк України».

Він пояснив, що на момент видачі дозволу замовник надав повний пакет документів на будівництво.  Зокрема, документи на земельну ділянку, надані КМДА містобудівні умови та обмеження щодо її забудови, а також проект будівництва, який пройшов експертизу. Таким чином, Держархбудінспекція не мала законних підстав відмовити у видачі дозволу.

Держархбдінспекція не виключає продовження будівництва після анулювання дозволу за рішенням суду. «Ми звертаємося до Верховної Ради України з проханням унеможливити практику отримання дозволів на будівництво через рішення судів», - заявив Голова Держархбудінспекції. 

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА
ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
 

Свяжитесь с нами
+38 (044) 384 2261


Адрес офиса